Team

Centraal kantoor Andere landen
België
Algemeen directeur
Rudi Devers
rudi.devers@fcaresystems.com
tel +32 3 451 51 45
fax +32 3 451 51 39
Directeur internationale verkoop
Michaël Pierre
michael.pierre@fcaresystems.com
Operations Manager
Bruno De Laet
bruno.de.laet@fcaresystems.com
Productie en ontwikkeling Manager
Steven Mertens
steven.mertens@fcaresystems.com
Technische kwaliteitscontrole
Jeroen Vercammen
jeroen.vercammen@fcaresystems.com
Marketing Manager
Cynthia García Figueroa
cynthia.gf@fcaresystems.com
marketing@fcaresystems.com
Account Manager
Nadia Willekens
nadia.willekens@fcaresystems.com

Frankrijk 
Verkoopmanager
Daniel Lang
daniel.lang@fcaresystems.com
tel +33 1 78900493
móvil +33 (0) 6 61077575
fax +33 1 78901466
Verenigde Staten
Verkoopmanager
Patrick Danciu
pdanciu@fcaresystems.us
tel +1 305 987 1822
Duitsland
Verkoopmanager
Petra Theissen
petra.theissen@fcaresystems.com
tel +49 173 70 60 692
fax +49 21122 680504
Account Manager
Tarek Sharaf
tarek.sharaf@fcaresystems.com
phone +49 162 90 74 917
Zuidoost-Azië 
Verkoop- en marketingmanager
Yve Lyppens
yve.lyppens@fcaresystems.com
tel +852 3902 9543